Home / Takı Videoları / Papatya Modeli Yüzük Yapılışı
papatya modeli yuzuk yapilisi

Papatya Modeli Yüzük Yapılışı

Merhaba, Sizlerle bugün’de papatya modeli yüzük yapılışı paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Yüzük yapılışları kolye yapılışı, bileklik yapılışı yada küpe yapılışları gibi değil biraz daha hassasiyet gerektiriyor. Hassasiyetten kastım daha aşağıdaki bu yüzük modelinde olduğu gibi boncukla yüzük yapmak istiyorsanız kullanışlı yüzükler yapmak gerekiyor. En azından ben öyle düşünüyorum sizlerede kullanışlı yüzükler yapmanızı tavsiye ediyorum.

Takipçilerim belki hatırlarlar ama sitemize yeni gelenler için söylüyorum önceden sizlerle paylaştığım bileklik videolarımız’da bu yüzük modeline benzer  Boncuklu ve ipli bileklik yapımı olarak sizlerle paylaşmıştım. Hemen aklınıza boncuk sayıları birbirine yakın olmalarına rağmen yüzük çok küçük duruyor diye düşünebilirsiniz. Hemen söylüyorum ben bilekliği yaparken 11/0 kum boncuk kullandım. Yüzük videosunu bizlerle paylaşan takı tasarımcısı bayanda miyuki delika boncuk kullanmış. Sizde yüzüğü yaparken 11/0 miyuki delika boncuk kullanın.

İsterseniz BU LİNTE OLAN BİLEKLİK le beraber yakın renkte boncuklar kullanarak hem bilekliğini hemde yüzğünü yapıp güzel bir takım yapabilirsiniz. İstersenizde tek tek farklı renklerde ayrı ayrıda yapabilirsiniz. Boncuktan yüzük yapmak isteyipte yüzük modeli arıyorsanız bu yüzükten kesinlikle yapmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü model oldukça kullanışlı bir model.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

papatya modeli yuzuk yapilisi

Bu  modelin malzemeleri

  • 11/0 Miyuki delika boncuk
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, veya 20 lik misina ipi kullanabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.