Abiye Bileklik Yapımı

abiye bileklik yapimi

Abiye Bileklik Yapımı

Merhaba hanımlar, Sizlerle bugünde youtubede başka takı tasarımcısı bayan arkadaşın yaptığı Abiye bileklik yapımı’nı paylaşacağım ben çok çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz ve işinize yarar.

Abiye bileklik diyorum çünkü sizlerinde gördüğü gibi bileklik modeli tamamen abiye. Ama ben abiye değilde spor bileklik yapmak istiyorum dersenizde Sitemizde Bileklik şablonları ve Bileklik videoları sayfalarımızı inceleyip kendinize göre uygun spor bileklik modelleride bulabilirsiniz.

Yapmayı düşünürseniz eğer resimde ve videodada gördüğünüz gibi iki faklı renkte kum boncukların bir birine yakın renklerde yapmanızı tavsiye ederim ( Mesela ortadaki boncukları koyu yeşil kenardakileri açık yeşil boncuk gibi ) o zaman yaptığınız bileklik çok daha güzel duracaktır.

Sizlerle paylaştığım hepsinde olmasada bazı kolye modelleri ve bazı bileklik modellerinde olduğu gibi bu bileklik modelindende küpe yapabilirsiniz. Küpe yapmak istersenizde bileklikte olan dört tane yaprağı yapmanız yeterli olacaktır. Tabi bu benim fikrim daha uzunda yapabilirsiniz. Ne kadar uzunlukta yaparsanız yapın eminim model küpe olarakta çok şık duracaktır.

Aklınıza takılan yerleri yorum bölümünden bana yazmaktan çekinmeyin

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

abiye bileklik yapimi

Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Papağan klips
  • Naylon ip, ipi kullanabilirsiniz Yada 20 lik misina ipi
  • 2 cm zincir

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*