Abiye Küpe Yapılışı Videolu Anlatım

abiye kupe yapilisi

Abiye Küpe Yapılışı Videolu Anlatım

Merhaba hanımlar, Yapılışı çok merak edilen bir küpe modeli paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Çok merak edilen diyorum çünkü bazı takı modellerinin yapılış videolarını benden istediğiniz gibi bu küpe modelininde nasıl yapıldığı hakkında yapılış videosunu isteyen bir çok bayan olduğu için youtubede gezinirken bu küpe modelinin yapılış videosuna rastlayınca benim videomu çekmemi beklemenize gerek kalmamanızı düşünürekten bu videoyu hemen sizlerle paylaşmak istedim.

Video yabancı dilde ama yapmak isterseniz eğer gayet rahatlıkla yapabilirsiniz. Videonun içeriğinin yabancı dil olması veya tükçe olması önemli değil. Bende takı yapmayı yabancı ve türkçe video ayırt etmeden izleyerek öğrendim.

Bu küpe modelini bende çok beğeniyorum bende henüz yapmadım ama kısa zamanda yapmaya çalışacağım.

Yapmak isterseniz eğer bir dikkat etmeniz gereken konu ise boncuklar yani küpeyi yaparken videodaki gibi kum boncuğu değilde resimdeki gibi miyuki delika boncuk kullanmanızı tavsiye ediyorum. Neden derseniz çünkü miyuki delika boncukların boyları eşit olduğu için tabii gerçek miyuki boncuk olursa. Elbette kum boncuklarlada yapabilirsiniz ama miyuki boncukla yaptığınız kadar düzgün durmayabilir.

Sadece küpe olarak değil ayrıca kolye ucuda yapabilirsiniz. Kolye ucu olarakta sizlere çok güzel durduğunu söyleyebilirim. Kolye ucunu ister yaptığınız küpeylerle aynı boyda yapabilir istesenizde kolye ucu olduğu için bir kaç sıra fazla yapıp biraz daha büyük yapabilirsiniz.

Ama her ne yaparsanız yapın ister küpe, istersenizde kolye ucu çok şık duracağından eminim. Eğer küpe modeli arıyorsanız bir takı tasarımcısı olarak sizlere naçizane fikrim bu küpeden kesinlikle yapmalısınız.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

abiye kupe yapilisi

 

Bu  modelin malzemeleri

  • 11/0 miyuki delika boncuk
  • Küpe klipsi
  • Naylon ip, Miyuki ipi kullanabilirsiniz
  • Kum boncuğu iğnesi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*