Bileklik ve Kolye Şablonu

bileklik-ve-kolye-yapimi

Bileklik ve Kolye Şablonu

Merhabalar, Sizlerle bu seferde yazının başlığındada bilirttiğim gibi bileklik ve kolye şablonu paylaşacağım.

Bu model benim çok beğendiğim takı modellerinden bir tanesi, Elbette izlerle paylaştığım bütün takı modellerini beğeniyorum ama bu modelde olduğu gibi bazı takı modellerini daha çok beğeniyorum. Umarım sizde bu modeli beğinirsiniz ve paylaştım yapılış şablonu işinize yarar.

Bu modelin yapılış videosunu çekmeyi çok istemiştim ama nasip değilmiş. Olsun ben yapamadım ama siz aşağıdaki şablonla yapabilirsiniz. Resimde sadece kolyesi var ama siz bu modelden takı adına bir çok şey yapabilirsiniz.

Kolyesini, Bilekliğini, Küpelerinide yapıp ortaya çok güzel bir takı seti çıkarabilirsiniz. Set yapmak istemezsenizde kolyesini, bilekliğini, küpelerini yapıp ayrı ayrı olarakta kullanabilirsiniz. Ne yapıp nasıl kullanacağınız tamamen size kalmış. Ama benim sizlere tavsiyem bu modelden mutlaka bir şeyler yapıp çünkü çok şık duruyor. Bileklik, küpe yada kolye yaparsanız eminimki bu modeli sizlerde çok beğeneceksiniz.

Bu modeli beğenmezsenizde sitemizde diğer takı modellerine göz atabilirsiniz. Yada ben şablondan yapamıyorum derseniz gene sitemizdeki takı videolarını inceleyebilirsiniz.

Yamak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

bileklik-ve-kolye-yapimi
      Bu modeli malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • 5 mm inci boncuk
  • 4 mm herhangi bir boncuk
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, miyuki ipi kullanabilirsiniz

kolye-ve-bileklik-semasi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*