Bileklik Şablonu

bileklik yapimi

Bileklik Şablonu

Dökümlü çıtı pıtı bir bileklik yapmak isteyip model arayanlar, Bu bileklik şablonu tam size göre

Özellikle yaz aylarında kullanmaya daha uygun olan bu bileklikten sizde yapıp yaz ayrında güzel güzel kullanabilirsiniz. Bu bilekliğin yapılış videosunu çekemedim ne yazıkki, ama yapmak isterseniz aşağıdaki yapılış şablonuylada oldukça rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şablondaki ok işaretlerini takip etmek.

Yok ben şablondan yapamıyorum diyenler içinde bileklik videoları sayfamızda beğenebileceğiniz bir çok bileklik yapılışı videolarımız var. İsterseniz takı videolarını BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

Elinizde kalan boncukları bu bileklik modelindeki gibi bir bileklik yaparak değerlendirebilirsiniz. İstersenizde bileklikte kullanılan büyük 4 mm lik boncukların yerine daha büyük boncuk kullanıp bilekliğe değişik bir hava katabilirsiniz. Bazı takı modellerinde olduğu gibi bu modelide sadece bileklik olarak düşünmeyin daha büyüğünü yaparak kolyede yapabilirsiniz. Hatta hanımlar bu modelden çok güzel küpe olur eğer bileklik ve kolyesini yaparsanız küpesinide denemenizi tavsiye ederim. Bence oldukça güzel duracaktır.

bileklik yapimi
      Bu modeli malzemeleri

  • 4 mm her hangi bir boncuk
  • 11/0 kum boncuğu
  • Papağan klips
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, iyuki ipi kullanabilirsiniz.

bileklik sablonu

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*