Bileklik Şablonu

bileklik-yapimi

Bileklik Şablonu

Merhaba değerli okurlarım, Sizlerle bu seferse güzel bir bileklik şablonu paylaşacağım.

Sadece takı videoları değil sizlerle takı şablonlarıda paylaşacağımı daha önceki yazılarımdada belirtmiştim. Takı yapmaya yeni başlayanların takı şablonlarından hiç bir şey anlamadıklarına dair bana mesaj atıyorlar ama inanın takı videolarındaki kadar takı şablonlarıyla örnekleri çok rahat çıkarabilirsiniz. Sadece biraz eliniz alışsın yeter. Genede takı şablonlarındaki örnekler çıkaramıyorum dersenizde web sitemizdeki takı videolarındaki örnekleri çıkarabilirsiniz.

Takı yapmaya yeni başlayan bazı tasarımcılarda videolardaki örnekleri çıkaramadıklarını takı şablonlarından daha rahat örnek çıkara bildiklerini söylüyorlar. Ne diyebilirimki elimden geldiğince sizlerin isteklerine cevap vermeye çalışıyorum hem takı şablanları hemde takı videoları hazırlayıp sizlerin beğenisine sunuyorum.

Şimdide sizlerle bu güzel bileklik modelinin kolay anlatımlı şablonunu beğenize sunuyorum. Umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Resimdede gördüğünüz gibi bilekliği yaparken boncuk renklerini birbirine uyumlu olarak parsanız bileklik çok daha güzel duracaktır. Bu bileklik modelindende kolye ve küpede yapabilirsiniz. İsterseniz aynı renk boncuklarla kolyesini, Küpesini ve bilekliğinide yapıp takım halinde kullanabilirsiniz.

İstersenizde bilekliğini, küpesini  ve kolyesinide farklı farklı renklerde yapıp tek olarakta kullanabilirsiniz. Bu modelden her ne yaparsanız yapın ama size tavsiyem bilekikte olan 7 mm büyüklüğündeki boncukları inci boncuk kullanın o zaman yaptıklarınız çok daha güzel duracakır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

bileklik-yapimi
       
 Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 Miyuki veya kum boncuğu
  • 7 mm inciboncuk
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, Misina ipi kullanabilirsiniz
  •  Papağan klips

bileklik-sablonu

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*