Bileklik Yapımı Videolu Anlatım

bileklik yapimi videolu anlatim

Merhabalar, Bugünde sizlerle güzel bir bileklik modelinin yapılış videosunu paylaşacağım. Umarım diğer modellerde olduğu gibi bu bileklik modelinide beğenirsiniz ve işinize yarar.

Bileklik modeli çok güzel ama bilekliği yaparken kullanılan büyük ve küçük boncukları aynı renkte kullanılması modeli biraz boğmuş bence. 🙂 Sizde benim gibi düşünüyorsanız büyük boncukları farklı renkte üstte olan kum boncuklarıda farklı renkte kum boncuğu kullanırsanız model çok daha güzel duracaktır. Tabii kullandığınız büyük ve küçük kum boncukların bir birine uyum sağlaması şartıyla.

Bazı modellerinde olduğu gibi bu modelden kolye yapan varmı? Yada yapılabilinirmi bilmiyorum ( Denemek lazım ) Ama bu modelden bilekliğiyle beraber küpesini ve yüzükte yapabilirsiniz. Küpe yapmak isterseniz ! bilekliğin içinde olan papatyalardan istediğiniz uzunluğa göre iki papatya yada üç papatya yapmanız yeterli olacaktır. Yüzük yapmak istersenizde ! Gene bilekliğin içinde olan papatyalardan bir tane papatya yapıp aynı boncuklarla BU LİKTE yapılan yüzük kordonu yapabilirsiniz.

Sizlerle paylaştığım takı yapılışlarını özelliklede videoları bazı takipçilerim kendim çekip kendi videolarımı paylaşmamı isteyorlar ama sizde tahmin edersinizki video çekmek oldukça uzun sürüyor. Tabii bu sizinle kendi videolarımı paylaşmayacağım anlamına gelmiyor zaman zaman kendi videolarımıda yer vereceğim. Gerek kendi takı videolarımda yada şablonlarda gerekse diğer paylaştığım takı videolarında yapamadığınız zaman bana sosyal sitelerimizden yada sitemizin yorum bölümden ulaşabilirsiniz. Size mümkün olan en kısa zamanda dönüş yapacağım.
Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.
bileklik yapimi videolu anlatim

Bu  modelin malzemeleri

  • 8 mm her hangi bir boncuk
  • 11/0 kum boncuğu
  • Naylon ip veya 20 lik misinada kullanabilirsiniz
  • Videodaki gibi S klips yada farklı klipslerde kullanabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*