Boncuk İle Yapılan Muska Kolye Ucu Modelleri

boncuk ile yapilan muska kolye ucu modelleri
boncuk ile yapilan muska kolye ucu modelleri

Merhaba takı tasarımcıları, sizlerle bu kez derleyip bir araya getirdiğim hepsi bir birinden güzel Boncuk İle Yapılan Muska Kolye Ucu Modelleri paylaşıyorum.

Boncuk takılarda muska modelinden kolye uçları oldukça beğeniliyor. Bende takı yapmaya hem takı yapmaya yeni başlayanlar için hemde sürekli takı yapanlar için fikir amaçlı bu güzel muska boncuk kolye uçlarını bir araya getirdim. Kolye uçları o kadar güzel görünüyorlarki ister sürekli takı yapanlardan olun, İster takı yapmaya yeni başlayanlardan mutlaka beğenip yapmak isteyeceğiniz bir model bulacağınızdan eminim.

Sürekli takı yapanlar bilir, ben bilmeyenler için burada bilgi vermek istiyorum. Bu kolye uçları hemen hemen hepsi tuğla tekniği ile yapılıyor. Tuğla tekniği her ne kadar zor gibi görünsede bir kez tuğla tekniği ile herhangi bir takı yapdığınızda ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Hatta tuğla tekniği ile yapılan sitemizde gerek videolu olarak gerek resimli olarak bir çok takı modeli bulabilirsiniz, ki bunlar bilmeyenler için çok yararlı olacağını düşünüyorum. Tuğla tekniği ile takı nasıl yapılır? tek yapmanız gereken TAKİTASARİMLARİM.COM sitemizi incelemek.

Buyurun hep beraber bu güzel boncukla yapılan muska modeli kolye uçlarını inceleyelim. Beğendiğiniz kolye ucu modelinin üzerine tıkladığınızda resim daha büyük açılacak ve daha net göreceksiniz.

Kaynak belirtmek gerekirse : https://tr.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*