Boncuk Kolye Yapımı

kolye-yapimi

Boncuk Kolye Yapımı

Abiye kolye sevenler için yada abiye kolye yapmak isteyenler için hem yapılışı kolay hemde şık duran bu kolyeyi seveceklerinden eminim.

İster benim yaptığım gibi kolyenin aynısını yapın isterseniz kolyeyi daha zenginleştirebilirsiniz. Nasılmı ? İşte cevabı kalplerin uçlarında kullandığım tek olan yeşil boncuğun yerine farklı takı aparatları kullanabilirsiniz. Yada büyük inci boncukta kullanabilirsiniz. Eminim kolye o şekildede çok güzel duracaktır.

Bazı kolye modellerinde olduğu gibi bu modelinde küpesini yapabilirsiniz. Küpesini yapmak isteyenler için yazıyorum. Sadece kolyede olan kalp kısımını yaparak yapabilirsiniz. Ortaya takım halinde yeni bir takı modeli çıkarmış olursunuz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

kolye-yapimi

       Bu modelin malzemeleri

 • 11/0 kum boncuğu
 • Kum boncuğu iğnesi
 • Naylon ip, Not: ben 60 numara oya ipi kullanıyorum
 • Papağan klips

kolye-sablonu

6 Comments on Boncuk Kolye Yapımı

 1. Aşırı hızlı çekilmiş video.Takibi çok zor. Yabancıların videoları gibi anlaşılır ve her safhası gösterilir olmasını isterdim, ayrıca parlamaların da dikkate alınması gerekir.

  • Sn, Aysan Tekin, Anlamadığınız yerlerde videoyu durdurup yediden izleyebilirsiniz, bu izlemiş olduğunuz video biraz eski yeni çektiğim videolarda daha anlaşılır ve her geçen gün sizlerin yapmış olduğu yorumlara dikkate alaraktan daha anlışılır kısa ve öz videolar hazırlamaya çalışıyorum SAYGILAR

 2. Cevabınız için teşekkür ederim.Fakat,videoyu durdurduğum halde izlenemiyor.Siz modeli bildiğiniz için çok hızlı ve parmaklarınız kapalı bir şekilde geçiyorsunuz.Sizden ricam:”kahve rengi- yeşil modelinizin yeni ve ağır çekilmiş videosunu yayınlamanız”. Şimdiden teşekkürler.

 3. Aysan hnm, Merhaba sizler için bu kolyenin şablonunu hazırladım şablonun üzerine tıklayınca daha büyük açılacaktır umarım sizlere yardımcı olur SAYGILAR

  • Çok teşekkür ederim. Makbule geçti…Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Sizi takip etmeye devam edeceğim. Saygılar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*