Boncuk Yüzük Yapımı Video Gösterimli

boncuk yuzuk yapimi video gosterimli
boncuk yuzuk yapimi video gosterimli

Merhaba değerli takipçilerim ve okurlarım, Sizlerle bu sefer gene oldukça şık bir yüzük modeli daha paylaşacağım. Umarı beğenirsiniz.

Şimdi bu yazıyı okuyor olduğunuza göre sizde yüzük yapmak isteyenlerdensiniz demektir. Ama yapabilirmiyim diye düşünmeyin elbette yapabilirsiniz. Sitemizde sizlerle önceden paylaştığım bir çok yüzük modeli var ama bu yüzüğün yapılış en kolay yüzük modellerinden bir tanesi diyebilirim sizlere. Hem yapılışı oldukça kolay hemde oldukça şık yüzük yapmayı elbette sizlerde yapmak isterseniz. O zaman daha ne duruyorsunuz, hadi elinize bir iğne ile boncukları alıp ve sizde bu şık yüzükten yapabilirsiniz.

Yüzüğü yapmayı düşünürseniz aynı resimdeki gibi farklı farklı renkte boncuklarla yapabilir, İsterseniz iki farklı renklerde boncuklarlada yapabilirsiniz. Resimdeki gibi karışık renklerde boncuklarla yaparsanız bütün kıyafetlerinizle dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Sadece iki farklı renkte boncuklarla yaparsanızda abiye olarak kullanabilirsiniz.

Ama sürekli takı yapanlardasanız, benim sizlere tavsiyem, hem karışık renklerde boncuklarla, hemde sade renkte boncuklarla yapmanızdır. Tabii tercih sizin Paylaşım yapmak benden nasıl yapıp nasıl kullanacağınızı belirlemek sizden.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

boncuk yuzuk yapimi video gosterimli
boncuk yuzuk yapimi video gosterimli

Bu  modellerin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • 20 lik misina ipi

Yüzüğün ilk videosu

Yüzüğün ikinci videosu

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*