Boncuk Yüzükler

boncuk-yuzukler
boncuk-yuzukler

Herkese merhaba bugün sizlerle takı modeli paylaşımlarıma albüm halinde Boncuk Yüzükler paylaşıyorum. Modelleri umarım beğenir ve kolayca yapabilirsiniz.

Sadece boncukla yapılan hepsi birbirinden şık 90 tane yüzük modeli. Modellerin nasıl yapıldığına gelince içlerinde yapılışı çok kolay olanlarda var elbette biraz zorlayacak olan modellerde var. Sürekli takı yapanların çok rahat yapacağına eminim. Siz takı yapmaya yeni başlayanlar ise eminim elleri biraz takı yapmaya alışınca sizde beğendiğiniz yüzük modelini çok rahat yapabilirsiniz. Elbette sitemizde YÜZÜK VİDEOLARI arşiv sayfamızda yüzük modelleride var dilerseniz inceleyebilirsiniz. Buradaki modeller ise resimin üzerinde kimin adı yazıyorsa o kişiye aittir. Ben sadece siz takı yapmayı sevenler için en güzel yüzük modellerini seçip bir araya getirmek istedim o kadar.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin. Resimleri daha net görmek için beğendiğiniz resimin üzerine tıklamanız yeterlidir. Tabii kaynak belirtmek gerekirse https://tr.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*