Boncuktan Hal Hal Yapılışı

boncuktan hal hal yapilisi

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim sizlerle bugünde bu güzel hal hal modelin yapılış videosu paylaşacağım umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Değerli takipçilerim hemen anlarlar yapılış videosunu ben çektim 🙂 Özellikle bu yaz aylarında yapıp kullanabileceğiniz oldukça şık duran bir hal hal modeli.

Hal halın yapımında kullandığım damla boncukları mavi eflatun olduğu için kum boncuklarıda mavi kullandım. Aslında eflatun görünen boncuklar pembe idi ama neden bilmiyorum kamerada eflatun gibi durunca bende eflatun yazdım. Ama hal hal ayakta çok duruyor.

Sosyal sitelerimizden ve iletişim bölümünden bana ulaşıp hal hal modeli yapılışı isteyen değerli takipçilerim bu hal halın yapılışını hem sizler için hemde hal hal yapmak isteyen bayanlar için çektim. Umarım beğenirsiniz.

Bu modeli beğenmezsenizde daha önceden paylaştığım bir tane daha hal hal modeli vardı ona bir göz atabilirsiniz. Ama bence her iki hal hal modelide çok güzel ve yapılışları çok kolay.

Hal halın içinde benim kulladığım damla boncukların yerine farklı takı aparatlarıda kullanabilirsiniz. Sizlere örnek olası için ben damla boncuk kullandım.

Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bana dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

boncuktan hal hal yapilisi

Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Naylon ip
  • Damla boncuğu ( Ebatları fark etmez )
  • Kum bonucuğu iğnesi
  • Papağan klips

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*