Boncuktan Kolay Bileklik Yapımı

sac-örgüsü-modeli-bileklik-yapimi

Boncuktan Kolay Bileklik Yapımı

Tamam kabul ediyorum benim yaptığımı belki beğenmeyeceksiniz ama aslında model çok güzel ben daha çok koyu renkleri sevdiğim için sanırım bu yaptığım takılarada yansıyor.

Siz bu bilekliği yapmayı düşünürseniz eğer bir birine uyumlu daha açık renkte boncuklarla yapıp, kapatma yerine benim taktığım makrome ipinin yerine kurdela takarsanız yaptığınız bileklik çok daha güzel olacaktır.

Peki siz neden yapmadınız diye gelebilir aklınıza sizlerle paylaştığım takıların yapılışlarını sizlere örnek çıkarmak için yapıyorum. Benim yaptığım boncuk renklerine takılmayın yaptığınız takılara kendinizdende bir şeyler katın.

Kum boncuktan kolay bileklik yapımı arayanlar diğer kolay bileklik yapılışlarına değerlendirdiğiniz gibi bu bileklik modelide değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

Bu bileklik modelinin diğer kolay bileklik modellerinden biraz farklı, diğer bileklik modellerinden farklı olması daha spor bir model olmasıdır. Abiye bileklik modellerini sevenler olduğu kadar spor bileklik modeli sevip yapmak isteyenler var. İşte bu bileklik modelide tam spor bileklik yapmak isteyenlere göre.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin
sac-örgüsü-modeli-bileklik-yapimi
        Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Uçlarını kapatmak için isterseniz kurdela, isterseniz papağan klips, isreseniz makrome ipi kullanabilirsiniz
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, Boncuk ipi kullanabilirsiniz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*