Boncuktan Takı Seti Yapımı ( Bilekliği )

miyuki bileklik yapimi

Boncuktan Takı Seti Yapımı ( Bilekliği )

Bu modelin kolyesinin yapılışında sizlere bahsettiğim bilekliğin yapılışı.

Kendinize boncuktan takı seti yapmak isteyenler için paylaşıyorum bu modelleri. tabi ben takı seti diyorum ama eğer modelleri beğenirseniz tek yapıp ayrı ayrıda kullanabilirsiniz. Nasıl yapıp kullanacağınız tamamen size kalmış.

Farklı ve kullanışlı bileklik modeli arayanlara bu modeli kesinlikle yapmanızı tavsiye ediyorum.

Ben beyaz kırmızı ve yeşil kum boncuklarla yaptım ama siz istediğiniz renkler bu modelden bir çok bileklik yapıp satabilir yada kendiniz için yapabilirsiniz.

Bilekliğe ben normal klips takdım ama siz farklı klipler takıp yaptığınız bilekliklerin görünümünü dahada zenginleştirebilirsiniz.

Siz değerli takiğçilerim için takı seti olarak şimdilik kolye ve bilekliğini paylaşıyorum. Elimden geldiğince yeni, güzel ve yapılışı kolay takı setleri yapıp paylaşmaya çalışacağım.

BU MODELİN KOLYESİNİN YAPILIŞI

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

miyuki bileklik yapimiMiyukiler
          Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Naylon ip, Boncuk ipi kullanabilirsiniz.
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Papağan klips

 

5 Comments on Boncuktan Takı Seti Yapımı ( Bilekliği )

    • Özlem Hnm Merhaba, Şimdilik şema çizimi yapamıyorum ama bunun üzerinde çalışıyorum ilerleyen günlerde şema çizimini tamamıyla öğrendiğinde yayınlamış olduğum videoların şemalarınıda çizip koyacağım.

  1. Teşekkür ederim.benim sizden bi ricam daha olucak peyote örme olsun ıgne iplikle elde dokuma bileklik yapiyorum.naylon iplik gibi iplik vs kullaniyorum.ipimi yada misinami ne kadar uzun alsamda ipim bitiyor.eski ip is çözülmeden dagitma dan nasil yok edilip kamufle edilir. Yeni ipe nasıl başlanır bunu videolarinizda gösterebilir misiniz? Teşekkürler

  2. Özlem hnm, Öncelikle rica ederim ben takılarımı yaparken kullandığım ip ne olursa olsun mutlaka kısa geliyor ki zannedersem herkesinki kısa geliyordur, bunu ayarlamak mümkün olmadığını düşünüyorum, ben ipin bittiği yerde iki yada üç defa düğüm atıp ucunu çakmakla yakıyorum bu şekilde kamufle ediyorum şimdiye kadarda herhangi bir sorun çıkmadı sizede tavsiyem budur, daha sonraki videolarım bunu dikkate alacağım SAYGILAR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*