Boncuktan Zincir Bileklik Ve Kolye Yapımı

boncuktan-zincir-bileklik-ve-kolye-yapimi
boncuktan-zincir-bileklik-ve-kolye-yapimi

Herkese merhaba, yapılışı oldukça kolay ve bir o kadar şık olan Boncuktan Zincir Bileklik Ve Kolye Yapımı paylaşıyorum bu kez sizlerle. Modelimizi umarım beğenir ve kolayca yapabilirsiniz.

2 Farklı renkte kum boncuklarıyla yapabileceğiniz oldukça zarif bir model olduğunu düşünüyorum. Modelden ben kolye ve bileklik yaptım siz bunları ayrı ayrı yani sadece kolyesini veya gene sadece bilekliğini yapabilirsiniz. Hangisini yapacağınız tamamen size kalmış. Ama benim sizlere tavsiyem her ikisinide yapmanızdır. Gene ben modeli zincir olduğu için metal renkte kum boncuk ve gene metal renkte kahverengi kum boncukla yaptım. Sizler tabii her takı modelinde olduğu gibi bu modeldede boncukların renklerini değiştirip kendi zevkinize göre boncuk renkleri kullanabilirsiniz. Son olarak modelden gözlük ipide yapabilirsiniz.

Bugün albüm halinde hazırladığım BONCUK BİLEKLİKLER modellerini mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin diyor ve sizi aşağıdaki tamamen kendi çektiğim yapılış videosunu izlemeye bırakıyor ve gene aşağıdaki bütün sosyal sitelerimizden beni takip ederek desdeklerinizi bekliyorum.

Bu modelinin malzemeleri

  • 2 Farklı renkte 11/0 kum boncuk
  • Herhangi bir takı klipsi
  • Takı ipi ve boncuk iğnesi

Materials of this model

  • 11/0 sand beads in 2 different colors
  • Any jewelry clip
  • Jewelry thread and bead needle

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*