Boru Boncuktan Kolye Nasıl Yapılır

boru-boncuktan-kolye-yapimi

Boru Boncuktan Kolye Nasıl Yapılır

Merhaba hanımlar bu sefer sizlerle boru boncuktan kolye nasıl yapılır göstermeye çalışacağım.

Neden boru boncuktan takı yapmıyorsunuz diye bir çok mesaj ve mail alıyorum. Tamam diğer kum boncuk yada miyuki boncuklar kadar kadar boru boncuğundan takı yapmadığım doğru ama boru boncuktan takı yapmak isteyenler sitemizi incelediğinizde boru boncukla yapıl bir sürü takı yapılışları bulabilirsiniz.

Bo kolye modelide sizlerle paylaştığım boru boncuklu takı yapılışlarından bir tanesi.  Umarım beğenirsiniz ve işinize yarar. Tabikii sadece boru boncukla takı yapmak isteyenler için değil takı yapmak isteyenler içinde paylaşıyorum bu kolye modelini.

Yapılışı kolay olan bu kolye modelinden kolye yapmak isteyenlere yapmalarını kesinlikle tavsiye ederim, Bu belki resimde belli olmayabilir ama kolye çok durdu ben bile bu kadar güzel duracağını beklemiyordum 🙂

Sizlerle paylaştığım bir çok kolye modelindeki gibi bu modelinde bilekliğini ve küpesinide yapabilirsiniz demeyeceğim ama takım halinde ( set olarak ) takı yapmak isterseniz diğer modellerimizi incelemenizi tavsiye ederim set olarak yapabileceğiniz bir çok takı modelleri var. Ama bu kolyeyi tek olarak yapabilirsiniz. Üzülmeyin takım halinde değilde tek kolye olarakta çok güzel duracaktır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

boru-boncuktan-kolye-yapimi
        Bu modelin malzemeleri

  • Minik  kum boncuğu
  • 1 cm kadar yada daha uzun boru boncuğu
  • Boru boncuğu
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, Miyuki ipi kullnabilirsiniz.
  •  Papağan klips

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*