Boru Boncuktan Küpe Şablonu

boru boncuktan kupe sablonu

Boru Boncuktan Küpe Şablonu

Evet hanımlar küpe yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştır herhelde, Boru boncuktan küpe yapmak isteyenler işte sizler için çok güzel bir boru boncuktan küpe şablonu. resimdeki gibi boncuk renklerini bir birine uyumlu yaparsanız yaptığınız küpe daha güzel duracaktır.

İster günlük kullanmak için, isterseniz özel günler kullamak için, istersenizde yapıp satmak için ne için yapmak istiyorsanız onun için yapabileceğiniz gerçekten yapılışı çok kolay olan bu küpeden yapmanızı tavsiye ederim.

Çünkü resimdede gördüğünüz gibi küpe çok şık duruyor. Yapınca belkide başkalarına vermeye yada satmaya kıyamızsınız 🙂 ( Bu benim başıma çok geliyor ) yaptığım takıları özellikle bazılarını vermeye, yada satmaya kıyamıyorum.

Elinizde boru boncuğu yoksa yada uzun boru boncuğu yoksa ama genede ben bu küpe modelini çok beğendim ve yapmak istİyorum derseniz eğer, Resimde ve şablonda olan uzun boru boncuğunun yerine belirli uzunlukta ( 15 tane yeterlidir sanırım ) kum boncuğu dizip öylede yapabilirsiniz. Yada normal uzunlukta boru boncuğu varsa ( bunlar genelde 1 cm kadar uzunlukta oluyor ) bunlardan iki yada üç tane boru boncuğu dizerekte aynı bu küpeden yapabilirsiniz.

Bu küpe modelini beğenmeyip farklı bir küpe yapmak istersenizde KÜPE ŞEMALARI  yada KÜPE VİDEOLARI sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

kupe-yapimi
       Bu modeli malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Tek renkte uygun gördüğünüz uzunlukta boru boncuğu
  • Küpe klipsi
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, Miyuki ipi Yada 20 lik misina ipi kullanabilirsiniz.

kupe-sablonu

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*