Boru Boncuktan Küpe Yapılışı

boru boncuktan kupe yapilisi

Merhaba değerli okurlarım, Dünkü yazımda sizlerle boru bocuktan bileklik yapılışı  modelin yapılışını paylaşmıştım. Dünkü yazımda bu bilekliğin küpe modelini paylaşacağımı yazmıştım. Aşağıdaki küpe modeli dünkü bileklik modelinin küpesidir. Umarım beğenirsiniz.

Küpeleri ben çok beğendim sizlerinde en az benim kadar beğeneceğini düşünüyorum. Çünkü model gerçekten çok şık duruyor. Boru boncuktan küpe yapmak isteyipte model arayanlar, bu küpe modeli tam size göre, yapamam diye çekinmeyin yapılışı oldukça kolay hiç takı yapmayı bilmeyenler bile gayet rahatlıkla yapabilirler.

Daha çok abiye tarzında olan bu küpeden, bazen kıyafetlerimize uygun takılar bulmakta zorlanıyoruz. Sizde böyle durumlarda karşılaşıyorsanız üzülmeyin, Bu küpe modelinden kıyafetlerinize uygun renkte boncuklarla kendi takınızı kendinizde yapabilirsiniz.

Bu yazımda sadece küpesi var ama BİR ÖNCEKİ YAZIMDA bilekliğinin yapılışını paylaşmıştım. Bir sonraki yazımdada kolyesinin yapılışını paylaşacağım. Kolyesini, Bilekliğini ve küpesini yaparak takı setinizi tamamlamış olursunuz. Tabii eğer set yapmak isterseniz. İsterseniz farklı renklerde yapıp ayrı ayrıda kullanabilirsiniz. Nasıl yapıp kullanacağınız size kalmış. Ama benim sizlere tavsiyem set halinde yapmanız. Set olarak daha güzel duracağını düşünüyorum.

Not : Bir sonraki yazımda bu küpelerin kolyesinin yapılışını paylaşacağım.. Beni takipte kalın.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin…

boru boncuktan kupe yapilisi

Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Boru boncuğu
  • Naylon ip
  • Küpe kılipsi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*