Cıvıl Cıvıl Renk Çiçekli Yazlık Kolye Ve Küpe Yapılışı

civil-civil-renk-cicekli-yazlik-kolye-ve-kupe-yapilisi
civil-civil-renk-cicekli-yazlik-kolye-ve-kupe-yapilisi

Merhaba takı severler, bu kez sizlerle çok ama çok güzel Cıvıl Cıvıl Renk Çiçekli Yazlık Kolye Ve Küpe Yapılışı paylaşıyorum. Modellerimi umarım beğenir ve kolayca yapabilirsiniz.

Daha çok tam içinde bulunduğumuz bu yazlarında kullanmaya uygun cıvıl cıvıl renk çiçekli kolye ve küpe modeli olduğunu düşünüyorum. Modelin yapılışını benden birçok takipçimin isteği üzerine yaptım. Umarım sizlerde beğenirsiniz. İster aynı benim yaptığım gibi kolye ve küpesini yapabilir veya bunları ayrı ayrıda yapabilirsiniz. Seti tamamlamak adına modele uygun bileklikte yapmayı düşünüyorum, bilekliğini kaçırmak istemiyorsanız beni takipte kalın. Son olarak küpeleri kaba bulursanız tek dal, veya iki dalda yapabilirsiniz. Bu modeldeki gibi daha fazla takı modeli için Web sitemizin TAKI ARŞİVİ sayfamıza bakabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin diyor ve sizi aşağıdaki tamamen kendi çektiğim yapılış videosunu izlemeye bırakıyor ve gene Başta YOUTUBE KANALIMIZ OLMAK ÜZERE aşağıdaki bütün sosyal sitelerimizden beni takip ederek desdeklerinizi bekliyorum

Bu modelinin malzemeleri

  • Farklı renklerde 11/0 kum boncukları
  • Herhangi bir kolye ve küpe klipsi
  • Takı ipi ve boncuk iğnesi

Materials of this model

  • 11/0 sand beads in different colors
  • Any necklace and earring clip
  • Jewelry thread and bead needle

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*