Cubic Raw Tekniği İle Bileklik Yapılışı

cubic raw teknigi ile bileklik yapimi
cubic raw teknigi ile bileklik yapimi

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim. Çalışmalarıma biraz ara vermek durumunda kaldım bunun için kusura bakmayın.

Ara verdikten sonra sonra beklediğinize değmesi için sizlerle çok güzel bir bileklik modeli paylaşayım dedim umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Bu bileklik modelini uzun süredir yapıp sizlerle paylaşmak istiyordum kısmet bugüneymiş. Ben çok beğendindim inanın bana model videoda ve resimde görüldüğünden çok daha güzel ve şık duruyor. Yaparsanız eğer sizlerinde bana hak vereceğinizi düşünüyorum.

Uzun süredir yapmayı düşündüğüm bu tekniğin adı yaptığım araştırmalarda ( Cubic Raw Tekniği ) olarak biliniyormuş bende hemen sizlerle bunu paylaşmak istedim. Takipçilerim belki bilirler ama bilmeyenler için söylüyorum takı yapmayı tamamen kendim öğrendiğim için benimde eksiklerim var. Eksik olan bilgilerimi öğrendiğide ise hemen burada sizlerle paylaşıyorum. Cubic Raw Tekniği ilk duyduğunuzda kulağınıza biraz ilginç bir teknik gelebilir. Ama aslında bizim nazo tekniği diye bildiğimiz tekniğin aynısı. Hem nazo tekniği hemde Cubic Raw Tekniği olarak geçiyor. Nazo tekniğini merak edenler BURAYA TIKLAYINIZ.

İlk bakışta model zor gibi gelebilir ama hiçte öyle değil tam aksine hem kolay hemde çok zevkli. Yapılış tekniğinden kaynaklandığı için bilekliği yaptıkça büyük boncuklar dışa doğru küçük boncuklarda içe doğru kıvrılıyor, bu şekilde kıvrılmasıda modele ayrı bir hava katıp, tıpkı bilezik gibi olmasını sağlıyor.

Soru ve görüşlerinizi yorum bölümünden dilediğiniz zaman bana yazabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede cevap yazmaya çalışacağım.

Diğer BİLEKLİK MODELLERİmize bakmayı unutmayınız…

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

cubic raw teknigi ile bileklik yapimi
cubic raw teknigi ile bileklik yapimi

Bu  modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • 6 mm kristal boncuk
  • 20 lik misina ipi
  • Papağan klips

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*