Damla Boncuktan Bileklik Nasıl Yapılır

damla-boncuktan-taki-modeli

Damla Boncuktan Takı Nasıl Yapılır

Merhaba hanımlar sizlerle bu seferde damla boncuktan takı nasıl yapılır göstereceğim. Elinizde olan damla boncukları yada özellikle damla boncuklardan takı yapmak isteyenler için kendimce çok amaçlı bu takıyı yaptım.Umarım işinize yarar.

Çok amaçlı dedim çünkü videonun sonundada göreceksiniz bu takıyı hem bileklik hemde kolye olarak kullanablirsiniz. Bunun yapılışı çok çok kolay olduğu için yapmak isteyen herkes gayet rahatlıkla yapabilir. Hatta sizlerle paylaştığım takı yapılışlarında en kolay model bu diyebilirim.

Kolay olması videodada göreceksiniz boncukları mumlu ipe dizip sadece farklı aralıklarla düğüm atıyorsunuz o kadar. Sadece mumlu iple değil farklı iplerlede yapabilirsiniz. Ucuna kullandığım damla boncuklara uygun düğme taktım sizde kullandığınız damla boncuklara uygun farklı düğme kullanabilirsiniz.

Belki diğer takı tasarımları kadar göze çarpmayabilir ama bence çok güzel bir takı oldu, Kolye olarakta kullanılması modele dahada güzellik katıyor.

Sizlerle şimdilik damla boncuklarla takı yapılışı paylaşabileceğim bu kadar damla boncuklu yeni takı modellerinde görüşmek dileğiyle

damla-boncuktan-taki-modeli
          Bu modelin malzemeleri

  • Damla boncuğu, boyları fark etmez elinizde kalan damla boncuklarını bu modelle değerlendirebilirsiniz
  • Mumlu ip
  •  Düğme, Kullandığınız boncuklara uyması yeterli olucaktır

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*