Farklı Renklerde Nazar Boncuğu Bilekliği Yapımı

nazar-boncuğu-bileklik-yapimi

Farklı Renklerde Nazar Boncuğu Bilekliği Yapımı

Sizlerle bu seferde mumlu ip veten farklı renlerde nazar boncuğu bilekliği yapımı videolu olarak göstereceğim.

Evet hanımlar bildiğimiz nazar boncuğu renginde boncuklarla değil farklı renkte boncuklarlada çok güzel spor bir bileklik yapabilirsiniz.

Genelde paylaştığım takı tasarım modelleri abiye model ağırlıklı ama abiye değil spor bileklik yapmak isteyenler bu bileklik modelinden yapabilirsiniz. Tabi diğer nazar boncuğu bilekliklerindende yapabilirsiniz. Sizlerle bir çok nazar boncuğu modelinde bileklik yapılışları paylaştım bunlara bakmak için sitemizdeki bileklik videolarını inceleyebilirsiniz ki paylaşacağımda.

Diğer takı paylaşımlarında sizlere önerdiğim gibi bu modelinde kolyesini yada küpesini yapabilirsiniz demeyeceğim çünkü bu modelden sadece bileklik yapabilirsiniz. Sizde bilirsinizki takı yapıp satmak ayrı, Sadce bileklik yapıp satmak ayrı.

Ayrı derken medek istediğim sadece takı yapıp satanların olduğu gibi sadece bileklik yapıp satanlarda var. Yani sadece bileklik yapıp satmak isteyenler bu bileklik modeli tam size göre. Bu modeldeki bilekliği yaparakta elinizdeki bileklik modellerini çoğaltmış olup böylece müşterilerinize daha çok bileklik modeli sunmuş olursunuz

nazar-boncuğu-bileklik-yapimi
         Bu modelin malzemeleri

  • Mumlu ip
  • Takı tezgahı, bu  tezgahı kendinizde yapabilirsiniz ben kendim yaptım, tezgahın ebatları  ( uzunluğu 30cm eni 10cm yüksekliği 6cm dir.)
  • 4 mm herhangi bir boncuk
  • Kum boncu iğnesi
  • Uygun gördüğünüz takı ipi, Not: ben ince oya ipi kullanıyorum
  • Uçlarını yakmak için çakmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*