Mumlu İpli ve Boncuklu Kolay Bileklik Yapımı

gumus rengi ve beyaz boncuklu bileklik

Mumlu İpli ve Boncuklu Kolay Bileklik Yapımı

Resimde ve videodada gördüğünüz gibi mumlu ipli ve boncuklu kolay bileklik yapımı’nı paylaşacağım videodada gördüğünüz gibi yapılışı oldukça kolay olduğu için takı yapmaya yeni başlayanlar gayet rahatlıkla yapabilirler.

Bileklik yapıp satmayı düşünenler bu bileklik modelinden arşivlerinde mutlaka bulundurmalarını tavsiye ediyorum. Bileklik kullanışlı olduğu için kesinlikle satılacaktır.

Yapmak isterseniz eğer benimde yaparken kullandığım inci boncuklardan kullanın tabiki diğer boncuklardanda kullanabilirsiniz ama inci boncuklarla bileklik çok daha güzel duracaktır.

Az sayıda yapmak isterseniz benim kullandığım takı tezgahından kullanmak zorumda değilsiniz alt kısımdaki ipleri gergin duracak şekilde her hangi bir yere bağlayarakta yapabilirsiniz. Ama çok sayıda yapmak hatta yapıp satmayı düşünüyorsanız kendinize mutlaka takı tezgahı almanızı tavsiye ederim. Böylece zamandan tasarruf etmiş olur daha çok sayıda bileklikleri kısa zamanda yapabilirsiniz.

Takı tezgahınızda yoksa üzelmeyin ben kendi takı tezgahımı kendim yaptım sizde benim takı tezgahımdan yapmak isterseniz ölçülerini aşağıya yazacağım.

( Uzunluğu 30 cm Eni 10 cm, Yüksekliği 6 cm dir.) Her iki tarafına 7, 8, yada 9 tane cam çizisi çakarak takı tezgahını tamamlaya bilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

gumus rengi ve beyaz boncuklu bileklik
      Bu modelin malzemeleri

  • 8 mm inci boncuk
  • Kullandığınız boncuklara uygun bir düğme
  • Mumlu ip

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*