Herringbone Tekniği İle Şık Bileklik Yapılışı

herringbone teknigi ile sik bileklik yapilisi

Merhabalar değerli okurlarım. Bu seferde sizlerle herringbone tekniği ile yapılan şık bileklik yapılışı paylaşacağım umarım beğenirsiniz.

Her ne kadar herringbone desemde aslında bilekliğin yapılışı tamamen herringbone tekniği ile yapılmıyor. Sadece küçük boncukla yapılan kısımdır herringbone tekniği ile yapılıyor. Diğer büyük boncukla yapılan kısımın yapılış teniğinin adını henüz bende bilmiyorum 🙁 öğrendiğimde burada mutlaka sizlerle paylaşacağım.

Ama size şunu diyebilirim bu bileklikte iki tane yapılış tekniği olduğu için isterseniz sadece herringbone tekniği ile yapılan BUNUN GİBİ  kısımdan bileklik yapabilirsiniz. İstersenizde sedece büyük boncukla yapılan BUNUN GİBİ kısımdanda bileklik yapabilirsiniz. Yada aynı resimdeki ve videodakin aynısından yapabilirsiniz. Hanımlar gördüğünüz gibi her iki yapılış tekniğini kullanarak ortaya çok daha güzel takı modelleri çıkabilir. Sizlerde gördüğünüz yaptığınız takılara böyle farklılıklar katabilirsiniz.

Bu bileklik oldukça güzel durduğu gibi aynı şekilde kolyede yapabilirsiniz kolye olarakta çok şıkduracağından eminim. Dilerseniz hem kolyesini hem bilekliğini hatta bileklikliğin içinde büyük boncukla yapılan kısımdan kolye ve bilekliğinize küpe bile yapabilirsiniz.

Aklınıza takılan yerleri yorum bölümünden bana yazabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin…

herringbone teknigi ile sik bileklik yapilisi

Bu modelin malzemeleri

  • Tek renk 11/0 kum boncuğu
  • 4 mm kristal boncuk
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip
  •  Papağan klips ( Farklı klipslerde kullanabilirsiniz )

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*