Huichol Tekniğiyle Kolay Lale Desenli Küpe Yapımı

huichol-teknigiyle-kolay-lale-desenli-kupe-yapimi
huichol-teknigiyle-kolay-lale-desenli-kupe-yapimi

Herkese merhaba, sizlerle paylaşımlarıma Huichol Tekniğiyle Kolay Lale Desenli Küpe Yapımı ile devam ediyorum Modeli umarım beğenir ve kolayca yapabilirsiniz.

Takı yapmaya yeni başlayanlar için söylüyorum model Huichol tekniğiyle yapılıyor. Bir çok takı tekniğinde olduğu gibi Huichol tekniğiylede çok güzel takılar yapılıyor. Zaman zaman Huichol tekniğiyle yapılan takı modellerine yer vermeye çalışıyorum. Gelelim küpelerimize Sizinde gördüğünüz gibi küpenin yapılışında kırmızı ve kırmızı tonlarında boncuklar kullandım eğer sizde yapacağınız küpelerin güzel olmasını ve desenin ortaya çıkmasını istiyorsanız benim kullandığım boncukların aynı renkte boncuklar kullanmanızı tavsiye ederim. Tabii yapmak isterseniz. Daha fazla küpe modeli için KÜPE ŞABLONLARI arşiv sayfamıza bakabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin diyor ve sizi aşağıdaki tamamen kendi çektiğim yapılış videosunu izlemeye bırakıyor ve gene Başta YOUTUBE KANALIMIZ OLMAK ÜZERE aşağıdaki bütün sosyal sitelerimizden beni takip ederek desdeklerinizi bekliyorum

Bu modelinin malzemeleri

  • 8 Farklı renkte 11/0 kum boncukları
  • Herhangi bir küpe klipsi
  • Takı ipi ve boncuk iğnesi

Materials of this model

  • 11/0 sand beads in 8 different colors
  • Any earring clip
  • Jewelry thread and bead needle

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*