İki Renk Boncuktan Bileklik Yapımı

iki-renk-boncuklu-bileklik

İki Renk Boncuktan Bileklik Yapımı

Merhabalar, Sizlerle bu sefer gene güzel bir bileklik modelinin yapılış videosunu paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz

Kabul ediyorum belki benim yaptığım bu bileklik modelindekii boncuk renklerini beğenmeyebilisiniz ama siz bir birine uyum sağlayan renklerde boncuklarla yaparsanız bu bileklik modelininde ne kadar güzel durduduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Peki neden siz uyum sağlayan renklede yapmadınız diye aklınıza gelebilir hemen söylüyorum ben yaptığım takıları sizlere örnek olsun diye yapıyorum.

Bilekliği ben iki sıra yaptım. Siz bunu ince bileklikleri seviyorsanız tek sıra yapabilir, istersenizde kalın bileklikleri seviyorsanız bilekliği üç sıra yada dört sıra yapıp daha kalın bir bileklik yapabilirsiniz.

Yapmayı düşünürseniz eğer bilekliğin içinde benim kullandığım 4 mm yeşil boncukların yerine 4 mm kristal boncuk kullanırsanız yaptığını bileklik böylece daha şık duracaktır. Tabi bu benim sizlere tavsiyem elinizde kristal boncuk yoksa benim yaptığım gibi 4 mm büyüklüğünde başka boncukta kullanabilirsiniz.

Bileklik yapıp satmayı düşünenler yada bileklik yapıp satanlar bu bileklik modelide çok kullanışlı olduğu için sizlere bu bileklik modelinide model arşivinize eklemenizi tavsiye ediyorum. Böylece müşterilerinize daha fazla model sunmuş olursunuz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

iki-renk-boncuklu-bileklik

      Bu modeli malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • 4 mm Her hangi bir boncuk
  • Papağan klips
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, Miyuki ipi kullanabilirsiniz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*