Arkadaşlık Bilekliği Nasıl Yapılır

ipten bileklik nasil yapilir

Arkadaşlık Bilekliği Nasıl Yapılır

Merhaba değerli takipçilerim. Sizlerle bu sefer ipten arkadaşlık bileklik nasıl yapılır ? bunun hakkında bildiklerimi paylaşacağım.

Hazırladığım şemayı anlaşılır olması için elimden geldiğince revize etmeye çalıştım. Umarım anlaşılır  olmuştur ve beğenirsiniz

Bu bileklikleri yapmak için satılan plastik aparat var ama ben bunun adını bilmiyorum malesef 🙁 onun için sizlere yanlış bilgi vermek istemiyorum. Takı malzemesi satan yerlere resimi gösterirseniz sizlere mutlaka yardımcı olacaklardır.

Eğer sürekli takı yapıp satmayı düşünüyorsanız sizlere tavsiyem o plastik aparattan muklaka alın. Ama kendizi bir tane iki tane yani az sayıda arkadaşlık bileklikleri yapmayı düşünüyorsanızda şemadaki gibi yapabileceğinize inandığınız her hangi bir kartonla yapabilirsiniz.

Kullanılan iplere gelince istediğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Yün ip, İnce makrome ipi, Pamuklu ip benim sayamadım daha farklı iplerle yapabilirsiniz.

Yapmak isteryenlere şimdiden kolay gelsin yapamayıp takıldığınız yer olursa bana facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapacağım

ipten bileklik nasil yapilir

 

4 Comments on Arkadaşlık Bilekliği Nasıl Yapılır

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*