Kalın Paracord Bileklik Nasıl Yapılır

kalin paracord bileklik nasil yapilir
kalin paracord bileklik nasil yapilir

Sitemizde paylaştığımız takı modelleri genelde daha çok bayanların kullanabileceği takı modelleri, Bu bileklik modelininde olduğu gibi erkeklerin kullanabileceği bir çok takı modeli paylaşmıştım ama tabiki bayan takı modelleri kadar değil.

Bu yüzden birazda erkeklerinde kullanabileceği takı modelleri ( Özelliklede bileklik modelleri ) de paylaşmaya çalışacağım. Erkek bileklik modeli arayanlar bu bileklik modelinide en az benim kadar beenecekleriniz umud ediyorum.

Bu bileklik modelini daha önceden sitemizde şablonunu paylaşmıştım. Ama şablondan bir şey anlamadıklarını paylaştığım takıların yapılışlarını videolu olarak paylaşırmısın diye bir çok mail ve mesaj aldığım için bu bileklik modelini isteyen şablonundan ( BURADAN ULAŞABİLİSİNİZ )  isteyende bu videodan bakarak yapabilirler.

Takı tasarımcıları çok iyi bilirlerki bu tarzda yapılan bileklik modellerinin kapama kısımları farklı farklı şekilde yapılabiliniyor. Ama bir takı tasarımcısı olarak benim sizlere tavsiyem bu tarzda yaptığınız yani herhengi bir iple yaptığınız bilekliklerin kapama kısımlarını aynı bu videodaki gibi yapmanız. Hem çok güzel duruyor hemde oldukça kullanışlı.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

kalin paracord bileklik nasil yapilir
kalin paracord bileklik nasil yapilir

Bu modelin malzemeleri

  • Paraşüt ipi, Makrome ipiylede yapabilirsiniz
  • Çakmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*