Kalp Modeli Arkadaşlık Bilekliği Nasıl Yapılır?

kalp modeli arkadaşlık bilekligi nasil yapilir

Merhaba hanımlar, Bugün’de sizlerle arkadaşlık ( Dostluk ) bileklerinden bir tanesinin yapılış videosunu paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz.

Arkadaşlık bileklikleri olarak gerek internette gerekse bileklik satılan yerlerde yada farklı yerlerde mutlaka birçok model görmüşsünüzdür, bunların yapılışlarına zaman zaman bende sitemizde yer vermeye çalışacağım. Ama ilk olarak en bilindik ve en beğenilen kalp modelinin yapılışını paylaşıyorum.

Arkadaşlık ( Dostluk ) bilekliği olarak sizlerle ilk paylaşımım olduğu için, arkadaşlık bilekliği nedir diye araştırdığım kadarıyla sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Aşağıdaki gibi iplerden farklı farklı modellerde yapılabilinen bilekliklere dostluk bilekliğinin denmesi aynı renk aynı model kısacası aynı bileklik modelinden iki tane yapıp sevdiğiniz arkadaşınızla beraber takıldığında aranızdaki dostluğun pekiştirildiğine inanılıyormuş.. ( Bu ne kadar doğru bilemem ama bileklikler çok güzel ).

Eğer bileklik yapıp satmayı düşünüyorsanız, Bu ve bunun gibi bileklik modelleri yapmanızı tavsiye ederim daha çok genç yaşlara hitap ettikleri için ki genç yaşlarda olanlarda biz orta yaşlarda olanlara göre daha çok takı kullanıyor. ( En azından ben öyle böyle düşünüyorum) yaptığınız bileklikler mutlaka satılacaktır. Tabii birde renga renk yapmayı unutmayın.:)

Belki ilk bakışta yapılışı zor gibi gelebilir ama bu arkadaşlık bileklikleri tamamen düğüm atmaktan oluyor. Kısacası düğüm atmayı bilen herkes bu dosluk bileklilerinden yapabilir. Yapılışı videolu olduğu için yapmadığınız yerlerde videoyu geriye alıp tekrardan izleme şansınızın olması dez avantajdır.

Peki nasıl bir ip kullanmalıyım derseniz makrome ipi, çok kalın olmaması şartıyla yün ip, kalın nakış ipi, şuan aklama gelip sayamadığım sizin uygun gördüğünüz her hangi bir ip olabilir. Tuhafiyelerden almak isterseniz sizlere ipler konusunda yardımcı olacaklardır.

Yapmak isteyenlee şimdiden kolay gelsin…

kalp modeli arkadaşlık bilekligi nasil yapilir

Bu modelin malzemeleri

  • Uygun gördüğünüz her hangi bir ip çeşidi
  • Diğer ayrıntılar videodadır

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*