Kalp Modeli Bileklik Yapımı

kalp modeli bileklik yapimi

Kalp Modeli Bileklik Yapımı

Evet hanımlar kalp modeli bileklik yapımı benden kalp modeli yapımı bileklik modeli isteyen o kadar çok kişi olduki aslında kalp modeli yapabildiğim bir çok bileklik modeli var ama ben herkesin yapabileceği kolay bir modeli olsun istedim bunun için yapabildiklerim arasında en kolay olan kalp modeli bu modeli uygun gördüm. Umarım beğenirsiniz.

Sizlerle paylaştığım takıların yapılışları çok kolay ama buna rağmen yapamadıkları söyleyen bir çok kişiden mesaj alıyorum hanımlar eğer takı yapmak istiyorsanız kendinizi biraz zorlayın sonra yapabildiğinizde ne kadar kolay olduğunu kendinizde göreceksiniz.

Bu bileklik modelin tasma kolyede yapabilirsiniz tasma kolye nasıl diye merak edenler tam boğaz ölçüsüne göre olan kolyeler. Bu kolye modelinide sanırım hemen hemen her bayan bilir.

Yaptığım bilekliklerde ve kolyelerde ben papağan klipsin daha sağlam olduğunu düşünerekten papağan klips kullanıyorum siz farklı klipslerde kullanabilirsizniz. Yada papağan klips kullanırsanızda kullandığınız papağan klipse iki yada üç cm uzunluğunda zincir takarsanız yaptığınız bileklikler çok daha güzel duracaktır. Peki o zaman siz neden takmıyorsunuz diye gelebilir aklınıza hemen söylüyorum ben sizlerle paylaştığım takıları örnek amaçlı yapıyorum.

Özellikle daha çok boncuk ağırlıklı bileklik yapanlar bu bileklik modelide çok kullanışlı olduğu için sizlere kesinlikle yapmanızı tavsiye ederim. Satış yapıyorsanız eğer böylece müşterilerinize daha çok bileklik modeli sunmuş olursunuz.

Bileklikte değişiklik yapmak isterseniz eğer resinde videodada gördüğünüz gibi bilekdeki kalpler iki taraflı bunu siz bir taraftaki kalpleri başka renk boncuk diğer tarafdaki kalpleride başka renk boncuktan yapıp bilekliğe değişik bir hava katabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

kalp modeli bileklik yapimi

Bu  modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Naylon ip, Miyuki ipi kullanabilirsiniz
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Papağan klips, Farklı klipslerde kullanabilirsiniz

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*