Kalp Modelli Kolye Yapımı

kalp modeli kolye yapimi

Kalp Modelli Kolye Yapımı

Takı yapmaya yeni başlayanlar sizde yapılışı kolay güzel bir kolye yapmak isterseniz bu kolye modeli tam size göre sizlerle paylaştığım bütün takı yapılışları kolay ama bu kolye modeli en kolay kolye modellerinden bir tanesi.

Bu kolyenindeyapılış videosunu çekemedim ama üzülmeyin yapılışı şemasında çok ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Şemalı anlatımı sayesinde çok rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bu kolye modelinin günlük kullanmaya çok uygun bir model olduğu için Günlük kullanmak için kolye yapmak isteyenlere bu kalp modelli kolye yapımından kesinlikle yapmanızı tavsiye ediyorum. Günlük kullanmaya uygun görmek benim fikrim isterseniz daha güzel renklerde boncukla yaparak özel günlerinizde kullanmak içinde yapabilirsiniz.

Hepsinde olmasada bazı kolye modelleridede olduğu gibi bu kolyedede değişiklik yapabilirsiniz. Mesela kolyede olan kalplerin ucuna farklı takı aparatlarıda kullanabilirsiniz. Kolyedeki kalplerin ucuna farklı takı aparatları yada farklı boncuklar takarakta yaparsanız eğer kolye o şekildede çok güzel duracaktır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

kalp modeli kolye yapimi
         Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, Boncuk ipi kullanabilirsiniz
  •  Papağan klips

kalp-modeli-kolye-yapimi-resimli-anlatim

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*