Kolay Kolye Yapımı Şablonlu

sik kolye yapimi

Kolay Kolye Yapımı Şablonlu

Merhaba kızlar. Sizlerle bu seferde güzel ve kullanışlı bir kolye şablonu paylaşacağım.

Takı yapanların mutlaka bildikleri bir modeldir ama benimde olduğu gibi takı yapmaya yeni başlayanlarında kesinlikle yapmak isteyecekleri bir kolye modeli

Kolyeyi yapmak isteyenlerin dikkatine : Sizde fark edeceksinizki paylaştığım resimle şablon arasında küçük bir fark var fark edemeyenler için yazıyorum neresi farklı derseniz resimde kolyeyi yaparken uçalarına 4 mm büyüklüğünde boncuk kullanmışlar ama şablonunda ( ben çizdim ) ki kolyenin uçlarında kolyenin içinde kullanılan minik papatyadan yapılmış.

Aslında kolyenin gerçek modeli şablonda olduğu gibidir. Ama siz hangisini beğenirseniz o modelden yapın. Benim sizlere tavsiyem şablonundaki gibi yapmanız tabi tercih sizin. Hatta kolyenin uçlarına 4 mm den bile daha büyük boncuklarda kullanabilirsiniz. Eğer büyük boncuk kullanırsanızda inci boncuk kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Yazdıklarım umarım anlaşılır olmuştur. Anlamadığınız yer olursayorum bölümüne yazabilirsiniz.

sik kolye yapimi
         Bu modelin malzemeleri

  • Dört faklı renkte 11/0 kum boncuğu
  • 4 mm herhangi bir boncuk
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, Not: ben 60 numara oya ipi kullanıyorum,
  • Papağan kilips

kolye-sablonu

4 Comments on Kolay Kolye Yapımı Şablonlu

  1. Your beadworks are all beautiful, I have already made a necklace from one of your YouTube videos, although I don’t speak your language, it was still very easy to follow you.

  2. Merhaba bu takının videosu varmı çok beğendim ama şemadan çözemiyorum yapılışının yardımcı olursanız çok sevinirim

    • Merhaba Ayten hnm bu modele video çekmedim malesef 🙁 İlerleyen zamanda çekmeye çalışacağım. İsim olarak şuan hatırlamıyorum ama bu modelin ideosunu youtude görmüştüm biraz arştırırsanız bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*