Kolay Takı Tasarımları

kolay-takilar

Kolay Takı Tasarımları

Kolay takı tasarımları diye yazıyorum çünkü sizlerle yapılışı kolay takı tasrımları paylaşmaya gayret gösteriyorum bunun sebebi siz takı yapmaya igli duyalara yardımcı olmak istiyorum.

Siz özelliklede takı yapmayı öğrenip yaptığı takıları satmak isteyipde kendilerine ek gelir sağlamak isteyenler sizlere bir mebzede olsa faydam dokunabilirse inanın çok mutlu olurum.

Şimdi gelelim bu kolay kolye modeline takı yapmaya  yeni başlayanlar yapılışının ne kadar kolay olduğunu çözemeye bilirler ama takı yapan tasarımcılar resimi görür görmez nasıl yapıldığını hemen çözeceklerdir. Yeni tasarımcı hanımlar üzülmeyin sizinde eliniz takı yapmaya biraz eliniz alıştığında hepsini olmasada çoğu resimini gördüğünüz takı modellerinin yapılışlarını sizde hemen çözeceksiniz. Tek ihtiyacınız olan biraz el becerisi

Takipçilerim belki hatırlarlar ama sizlerede hatırlatmak isterim bu kolye modeline benzer bir kolyenin yapılış videosunu paylaşmıştım. Hatta yapılışı aynı tek farkı uçlarındaki papatyaları bileştirme yerinde bu modelde iki tane kum boncuğu bırakılmış, benim yaptığımdada beş tane kum boncuğu bıraktım. Siz hengisini beğenirseniz onu yapın.

Bu modelde papatyalar daha sık duruyor önceden paylaştığım modeldeysede papatyalar daha seyrek duruyor. Hangisinden yaparsanız yapın kolyede olan büyük boncukları inci boncuğu yada kristal boncuk kullanmanızı tavsiye ederim.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

 

kolay-takilar
          Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • İstediğiniz büyüklükte boncuk kullanabilirsiniz
  • Naylon ip, Boncuk ipi kullanabilirsiniz
  • Papağan klips, Yada resimdeki gibi büyük boncuktan klips yapabilirsiniz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*