Kolye Bileklik Ve Gözlük İpi Şablonu

kolye-bileklik-ve-gozluk-ipi-yapimi

Kolye Bileklik Ve Gözlük İpi Şablonu

Merhaba değerli takipçilerim ve okurlarım, Sizlerle bu sefer oldukça hamaratlı bir takı şablonu paylaşacağım.

Hamaratlı derken demek istediğim yazının başlığındada belirttiğim gibi kolye bileklik ve gözlük ipi şablonu yani ne isterseniz onu yapabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay olduğu için hatta sitemizdeki en kolay takı modellerin bir tanesi diyebilirim sizlere takı yapmak isteyen herkes gayet rahatlıkla yapabilir.

Bir takı tasarımcısı olarak modelden bir şey yapalabilinir olması bazı takı modellerinde olduğu gibi bu modeli haratlı takı modelleri arasına katmalıyız diye düşünüyorum.

Evet hanımlar ne isterseniz onu yapın bileklik yapabilir, Kolye yapabilir, gözlük ipi yapabilirsiniz. Bileklik yapmak isterseniz BU LİNTEKİ gibi bileğinize dört defa yada beş defa dolayacak kadar uzunlukta yapmanızı tavsiye ederim. Böyle yaparsanız bilekliğiniz çok daha güzel duracaktır. Kolye yapmak istersenizde ister tek sıra yapıp BU LİNKTE ki gibi ince bir kolye istersenizde bilekliğinde olduğu gibi boynunuza dört yada beş defa dolayaca kadar uzunlukte yapıp öylede kullanabilirsiniz.

Gözlük ipi yapmak isterseniz tek sıra halinde yapmanızı tavsiye ediyorum. Gözlük ipi yaparsanız uzunluğunu ben 90 cm olarak yaptım bu ölçü ortalama ölçüler olduğu için sizler içinde yeterli olacaktır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

kolye-bileklik-ve-gozluk-ipi-yapimi
         Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • 4 mm her hangi bir boncuk
  • Naylon ip, Miyuki ipi kullanabilirsiniz
  • Ne yapacaksanız onun klipsi

kolye-bileklik-ve-gozluk-ipi-yapimi

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*