Kolye Dünyası

kolye dunyasi

Kolye Dünyası

Evet sevgili okurlarım, Sitemizdeki kolye dünyası’na yeni bir kolye modeli yapılışını daha paylaşıyorum.Beğenilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Bazı kolye modelleri kadar göze çarpmasada bence oldukça güzel bir kolye modeli. Takı yapıp satmayı düşünlere örerim bu kolye modelinden arşivinizde mutlaka bulundurmanızı tavsiye ediyorum. Model hem günlük kullanmaya hemde özel günler için kullanmak için uygun olduğu için elinizde kalmayıp kesinlikle satılacaktır.

Ben beyaz ve eflatun kum boncuklarla yaptım ama eğer siz benim yaptığım boncuk renklerini beğenmezseniz istediğiniz boncuk renklerinde yapabilirsiniz. Tabi boncuk renklerinin bir birine uyması şartıyla. 🙂

Kolyeyi farklı yapmak isterseniz, kolyenin uçlarında benim kullandığım üç tane eflatun boncuğun yerine farklı takı aparatlarıda kullanabilir böylece kolyenize farklı bir görünüm kazandırmış olursunuz.

Bu kolyeyi yaparken silere en önemli tavsiyem, Resimdede görğünüz gibi kolyeye ben büyük boncuktan klips yaptım ama siz bunu kolyeyi özel günlerde kullanmak için yaparsanız büyük boncuktan klips yapıp. Ama günlük kullanmak için yaparsanızda papağan klips kullanın papağan klips büyük boncuklu klipse göre daha sağlam ve daha kullanışlıdır.

kolye dunyasi
        Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Naylon ip, Boncuk ipi kullanabilirsiniz
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Kapatmak için isterseniz papağan klips, yada benim yaptığım gibi büyük boncukta kullanabilirsiniz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*