Kristal Boncuk ve Kum Boncuktan Takı Seti Yapımı

kristal boncuk ve kum boncuktan taki seti yapimi
kristal boncuk ve kum boncuktan taki seti yapimi

Merhaba değerli takipçilerim, ve okurlarım, Bu gün sizlerle oldukça şık hemde yapılışları oldukça kolay bir takı seti paylaşacağım. Umarım sizde en az benim kadar beğenirsiniz.

İster sürekli takı yapanlardan olun, isterseniz takı yapmaya yeni başlayanlardan olun, bu takı setinden kesinlikle yapmanızı tavsiye ederim. Özellikle takı yapmaya yeni başlayanlar için yazıyorum yapılışı çok kolay olduğu için sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapılışı videolu olduğu için yapamadığınız yerleri videoyu geri alıp tekrar izleryerek yapabilirsiniz.

Ben sizlerle setin içinde olan kolye ucunun yapılışını, Küpelerinin yapılışını ve yüzüğünün yapılışını paylaşacağım ama siz bunları teker teker yapıp o şekildede kullanabilirsiniz. Bunların yapılış videolarını bizlerle paylaşan takı tasarımcısı bayan arkadaş mavi kristal boncuk ve gümüş rengi kum boncuklarla yapmış ama sizler dilediğiniz renkte boncuklarla yapabilirsiniz.

Bu arada bu takı setinde bulunan ister yüzüğü yapın, ister kolye ucunu yapın. isterseniz küpelerini yapın 20 lik misina ipi kullanmanızı tavsiye ederim.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

Sitemizde bulunan yapılış videosu bana ait olan diğer takı setimizde bakmayı unutmayın..

kristal boncuk ve kum boncuktan taki seti yapimi
kristal boncuk ve kum boncuktan taki seti yapimi

Bu  modellerin malzemeleri

  • 4 mm kristal boncuk
  • 11/0 kum boncuğu
  • 20 lik misina ipi

Kolye ucu yapılış videosu

Yüzüğün yapılış videosu

Küpelerin Yapılış videosu

3 Comments on Kristal Boncuk ve Kum Boncuktan Takı Seti Yapımı

  1. Very nice set! I ‘d like to know what clear thread you use? It doesn’t seem to curl up while beading and doesn’t show at all! Please reply in English. TY

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*