Kristal Boncukla Şık Bileklik Yapımı

kristal booncukla sik bileklik yapimi

Sizlerle bugünde benim çok beğendiğim bir bileklik modelinin yapılış videosunu paylaşacağım. Umarım sizlerde beğenirsiniz.

Ben her ne kadar bu bileklikdende yapmak istesemde malesef yapamadım 🙁 Yapamadım derken yanlış anlamayın modeli yapamadığımdan değil ben videoya çekip kendi videomu sizlerle paylaşamadım. Ben yapamadım ama sizlerin işine yarayacağını düşünerekten paylaşmak istedim.

Hanımlar sizde biliyorsunuzki yarın anneler günü belki sizlerde annenize böyle şık bileklik yapmak istersiniz. Hatta videoyu çeken bayan arkadaş bu bileklik modelini özellikle annaler günü için çekmiş.

Tamam ben anneme bileklik yapmak istiyorum ama bu modeli beğenmedim dersenizde web sitemizi incelediğinizde daha bir çok bileklik modelleri bulabilirsiniz.

Videoyu çeken bayan bilekliği yaparken alt kısımda yani bilekliğin ilk sırasında 6 mm inci boncuk kullanmış eğer sizin elinizde inci boncuk yoksa 6 mm büyüklüğünde farklı boncukta kullanabilirsiniz. Ama üst kısımda kullanılan 3 mm kristal boncukla yapılan yerlere gene 3 mm büyüklüğünde kristal boncuk kullanmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü ben kendimce kristal boncukların takıları zenginleştirdiğini düşünüyorum.

Bu bileklik modelindende küpe yapabilirsiniz. Küpe yapmayı düşünürsenizde bileklikte olan üç tane papatyayı yapmanız yeterli olacaktır. İster tek bileklik yapıp kullanın yada hediye edin istersenizde hem bilekliğini hemde küpesiniz yapıp hediye edin yada kullanın. Ama benim düşüncem ister kendiniz için yapıpn isterseniz hediye etmek için yapın hem bilekliğiyle beraber küpesinide yaparsanız çok daha güzel olacaktır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

ŞİMDİDEN BÜTÜN ANNELERİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

kristal booncukla sik bileklik yapimi

Bu modelin malzemeleri

  • 6 mm inci boncuk
  • 3 mm kristal boncuk
  • Naylon ip, ipi kullanabilirsiniz Yada 20 lik misina ipi
  • T klipsi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*