Kristal Boncuklu Kalın Bileklik Yapımı

kristal boncuklu kalin bileklik yapimi

Kristal Boncuklu Kalın Bileklik Yapımı

Merhaba değerli okurlarım, Bu sefer sizlerle kristal boncuklu kalın bileklik yapımı’nı paylaşacağım. Ben çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz. Hatta öyleki bu modelin bu kadar güzel duracağını beklemiyordum ama çok güzel oldu. Sizde eğer yaparsanız ne kadar güzel durduğunu görebilirsiniz.

Benden kalın bileklik yapılışı isteyen bu bileklikten yapmanızı tavsiye ediyorum hem kalın hemde çok gösterişli bir bileklik oldu. Gösterişli olmasının sebebi sanırım kristal boncuklardan kaynaklanıyor. Sizi bilmiyorum ama ben kristal boncukların takılara çok zenginlik kattığını düşünüyorum.

Eğer yapmayı düşünürseniz benimde yaptığım gibi bileklikte plastik kristal boncuk kullanmanızı tavsiye ederim takı tasarımcıları bilirlerki diğer genelde kullandığımız kristal boncuklar hangi ip kullanırsanız kullanın ipi kesiyor ama bu plastik kristal boncuklar ipi kesmiyor. Ama elinizde plastik kristal boncuk yoksa tabiki diğer kullandığımız kristal boncuklarlada yapabilirsiniz. Ama o zamanda misina ipi kullanmanızı tavsiye ediyorum böylece yaptığınız bileklik misina ipiyle daha sağlam olacak ve kristal boncuklar misina ipini kesmeyecektir.

Benim bileğim küçük olduğu için resimde bilekliğin boyu size küçük gelebilir siz istediğiniz kadar uzunlukta yapabilirsiniz. Kalın bileklik değilde ince bileklikten hoşlanıyorsanızda bileklik videoları ve bileklik şablonları sayfalarımızı inceleyabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

kristal boncuklu kalin bileklik yapimi

Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • 6 mm plastik kristal boncuk
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, Miyuki ipi yada 20 lik misina ipi kullanabilirsiniz
  • Papağan klips, Farklı klipslerde kullanabilirsiniz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*