Kristal Boncuklu Kolay Küpe Yapılışı

kristal boncuklu kolay kupe yapilisi

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim, Bu günde sizlerle kristal boncuklu yapılışı oldukça kolay bir küpe yapılışını daha paylaşacağım umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Yapılışı oldukça kolay olan bu küpe modelinden boncuktan küpe yapmak isteyen herkes rahatlıkla yapabilirler. Özellikle takı yapmaya yeni başlayanlar.! Yapmak güzel bir için küpe modeli arıyorsanız bu model tam size yapabilirsiniz.

Önceden yapmış olduğunuz boncuk kolyelerinizede, Kolyenize uygun renklerde bonculardan bu modeldeki küpeden yapabilirsiniz. Böylece kolyenizle beraber güzel bir takı seti yapmış olursunuz. Ayrıca setinize tamamlamak adına yüzük yada bileklikte yapmak isterseniz BİLEKLİK YAPILIŞLARI ve YÜZÜK YAPILIŞLARI Sayfalarımızı inceleyip setinize en uygun bileklik ve en uygun yüzüklerden yapabilirsiniz.

Bu arada şunuda belirteyim küpenin içende olan 6 mm lik yani büyük kristal boncukların yerine 8 mm lik 9 mm lik boncukta kullanabilirsiniz küpe modeli o şekildede çok güzel duruyor.

Daha çok abiye tarzında olduğu için bu küpeden belki günlük kulanmak için yapmayabilirsiniz, ama sitemizde diğer küpe yapılışları sayfalarımızı incelediğinizde eminimki günlük kullanmak içinde yapabileceğiniz bir çok küpe modeli bulacaksınız.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

kristal boncuklu kolay kupe yapilisi

Bu modelin malzemeleri

  •  11/0 kum boncuğu
  • 6 mm kristal boncuk
  • 4 mm kristal boncuk
  • Naylon ip,
  • Küpe kilipsi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*