Kristal Boncuklu Kolye Yapımı

kristal boncuklu kolye yapimi

Kristal Boncuklu Kolye Yapımı

Bu kolye modeli diğerleri gibi her ne kadar göze çarpmasada ama inanın diğer kolye modelleri gibi bu kolye modelide oldukça güzel duruyor.

Sizde bilirsinizki her kolye günlük olarak kullanılmıyor sadece özel günlerde kullanılıyor. Ama bu kolyeyi ister günlük isterseniz özel günleriniz için kullanabilirsiniz.

Takı yapmaya yeni başlayanlar hem yapılışı kolay hemde güzel kolye yapmak istiyorsanız bu modeli yapmanızı tavsiye ederim. hem yapılışı kolay hemde oldukça güzel duruyor.

Her zamanki gibi kırmızı güzelliğini gösteriyor:) nasılki kıyafetlerde kırmızı renk güzel duruyorsa boncuklardada oldukça güzel duruyor.

Kabul ediyorum önceden yaptığım bazı kolyelerde boncukların renklerini uyduramadım ama bu kolye modeli için aynı şeyi söyleyemem çünkü kullandığım boncukların renkleri çok güzel uydu. Bunu resimdede görebilirsiniz.

Ama siz kırmızı ve krem rengi boncukları beğenmediyseniz tabiki farklı renkte boncuklarla yapabilirsiniz ama beninde yaptığım gibi kolyede kullanacağınız kristal boncukları diğer kullanacağınız küçük boncukların biriyle aynı renkte kullanın kolye o zaman daha güzel olacaktır.

kristal boncuklu kolye yapimi
      Bu modelin malzemeleri

 • 11/0 kum boncuğu
 • 5 mm kristal boncuk
 • Naylon ip, Boncuk ipi kullanabilirsiniz
 • Kum bonucuğu iğnesi
 • Papağan klips

3 Comments on Kristal Boncuklu Kolye Yapımı

 1. Yyyaaaaaa bunlardan daha kolay zincirsiz minik şık bir takı daha iyi olur.Anlayışınız için teşekkür.??❤️

 2. Firuze Hnm, Elimden geldiğince kolay takılar yüklemeye çalışıyorum ama, Daha kolay ve anşılır olması için elimdengeleni yapıcam. Ayrıca ben teşekkür ederim aderim anlayışınız için.
  Bide boncuklardan hayvanlarda ilerleyen günlerde İNŞALLAH
  Sevgiyle kalın

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*