Kristal Boncuklu Yüzük Yapılışı

kristal boncuklu yuzuk yapilisi
kristal boncuklu yuzuk yapilisi

Herkese merhaba, Bu gün siz takı yapmayı sevenlerle güzel bir yüzük modelinin yapılış videosunu paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Takı yapmayı sevenlere ilham kaynağı olacak bir yüzük modeli olduğunu düşünüyorum. Özellikle bu işe yeni başlayanlar ki bende ilk başlarda öyleydim, Diğer takıları çok rahatlıkla yapabiliyorken yüzük yapılışlarında biraz zorlanıyordum. Ama sizlerde benim gibi zorlanmayın diye sizlere şuanda kendi yapabildiğim bu modelde olduğu gibi, hem yapılışı kolay hemde kullanışlı yüzük modellerinin yapılışlarını videoya çekip elimden geldiğince paylaşmaya çalışıyorum. Eğer sizlere bir nebzede olsa yararım dokunabiliyorsa ne mutlu bana.

Yapmayı düşünüpte yaparsanız eğer  resmde ve videoda göründüğünden çok daha güzel ve kullanışlı ve güzel durduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Yüzükte kullandığım kristal boncuklar diğer takıları yaparken kullandığımız boncuklar gibi cam kristal değil plastik kristal boncuktur. Yüzüğün modelinin resimde gördüğüm gibi çıkardım yani resimdede plastik kristal boncuk kullanılmıştı. Bende modeli olduğu gibi çıkardım. Diğer kristal boncuklarla olurmu bilmiyorum ama denemek lazım. Eğer sürekli takı yapmayı düşünenlerdenseniz, Her iki çeşitte olan kristal boncuklarlada deneyebilirsiniz. Hangi kristal boncukla daha güzel duruyorsa o kristal boncuklarla yapıp yaptığınız yüzükleri satabilirsiniz.

kristal boncuklu yuzuk yapilisi
kristal boncuklu yuzuk yapilisi

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Yeni takı modellerinde ve yapılışlarında görüşmek dileğiyle..

Bu  modelin malzemeleri

  • 6 mm plastik kristal boncuk
  • 11/0 kum boncuğu
  • 20 lik misina ipi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*