Kristal Boncuklu Zik Zak Modeli Bileklik Yapılışı

kristal boncuklu zik zak modeli bileklik yapilisi

Merhaba değerli okurlarım, sizlerle bu günde oldukça kullanışlı ve şık bir bileklik modelinin yapılışını daha paylaşacağım umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Takipçilerim belki hatırlar bu modelin yapılışını daha önceden sizler farklı bir şekilde paylaşmıştım. Ayrıca bakmak isterseniz BU LİNKTEDİR. sizinde gördüğünüz gibi her iki modelinde yapılışı aynı tek farkı boncukların reklerini değiştirdim. Ama özellikle bu modelinde yapılışını isteyen çok olduğu için videosunu çektim.

Her iki modelinde yapılışı aynı işte takı yapmak isteyenler, takı yapmaya yeni başlayanlar, bunu sık sık yazılarımda belirtiyorum sizlere gördüğünüz takı modellerinde sabit kalmayın ve mutlaka kendinizdende bir şerler takın o zaman ortaya çok güzel takı modelleri çıkıyor. örnek vermek gerekirse mesela tıpkı bu ve DİĞER MODELDE olduğu gibi  boncuk renklerini değiştirmek gibi.

Hanımlar ben sizlere örnek olması için sadece bilekliğini yaptım siz bu modelden kolyede yapabilirsiniz. Aynı renkte boncuk kullanarak hem kolye hemde bilekliğinide yapabilirsiniz. Model takım halindede oldukça şık duruyor.

Yapılışı hem çok kolay hemde çok zevkli olduğu için takı yapmayı bilmeyenler takı yapmak isteyenler bile gayet rahatlıkla yapabilirler. Tek yapmanız gereken takı yapmayı istemek 🙂

Yapamayıp takıldığınız yer olursa bana yorum bölümünden ve sosyal sitelerimizden ulaşabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede dönüş yapacağım.

Not: Ayrıca bu modelde bileklikten siparişte verebilirsiniz.!

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

kristal boncuklu zik zak modeli bileklik yapilisi

Bu modelin malzemeleri

  •  11/0 kum boncuğu
  • 6 mm kristal boncuk
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, Misina ipi kullanabilirsiniz
  • Papağan klips

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*