Kullanışlı Bileklik Yapılışı

kullanisli bileklik yapilisi

Oldukça kullanışlı olan bu bileklik modelinin yapılış videosunu paylaşacağım umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Sitemizde bir çok bileklik modeli var ama sizde tahmin edersinizki bu bileklik modelininde olduğu gibi bazı bileklik modelleri daha kullaşlı oluyor. Videonun içeriği herne kadar yabancı olsada yapmak isteyenler için videonun içeriğinin yabancı yada türk olması hiç önemli değil. Bu modeli yapıp bizlerle paylaşan bayan şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Youtubede takı kanallarında gezinirken bu bilekliği bulup hemen sizlerle paylaşmak istedim. Sitemiz takı sitesi olduğu için arşivimizi genişletmek adına sadece kendi çektiğim takı videolarını değil farklı kanallarda olan takı videolarınıda yer vermeye çalışacağım. ( Tabii en kolay ve herkesin yapabileceği modelleri )

Bir sonraki yazımızdada bu bileklik modelinin yüzüğünün yapılışını paylaşacağım. Eğer bu bilekliği yapmayı düşünüyorsanız beni takip ederek bir sonraki yazımızdada yüzüğü paylaşacağım için sadece bilekliğini değil yüzüğünü yapabilirsiniz.

Tabii bu benim sizlere nacizane fikrim bilekliği tek yapıp tek olarakta kullanabilirsiniz. Bu bileklik modelinden çok güzel küpede yapabilirsiniz. Nasıl diye merak edenler için yazıyorum bilekliğin orta kısımında kristal boncukla yapılan kısımı yapıp küpe klipsi takıp küpenizi bu şekilde tamamlayabilirsiniz.

Hemen şunuda belirteyim bileklikte kullanılan klipslerin adını bilmiyorum:( bunun için sizlere yanlış bilgi vermek istemiyorum. Eğer sizde bu klipsten kullanmak isterseniz bu resimi telefonunuza kaydederseniz takı malzemesi satan yerlerde size yardımcı olacaklardır. Bu klipsten kullanmak istemezseniz yada almaya vaktiniz yoksa benim diğer bilekliklerde kullandığım gibi papağan klipste kullabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

kullanisli bileklik yapilisi

Bu modelin malzemeleri

  •  11/0 kum boncuğu
  • 15/0 kum boncuğu
  • 4 mm kristal boncuk
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip,
  • Bileklik klipsi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*