Kum Boncuktan Abiye Küpe Yapılışı

kum boncuktan abiye küpe yapilisi

Merhaba değerli okurlarım, Bu gün sizlerle gene çok güzel bir küpe modelinin yapılış videosunu paylaşacağım umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Takipçilerim belki hatırlarlar bu modelin yapılışını şablonlu olarak sitemizde paylaşmıştım. Ama paylaştığım şablondan yapamadıklarını ve video çekmemi isteyen bir çok kişiden mail ve mesaj aldım, videoyu herne kadar ben çekemesemde youtubede yapılışını görünce özelliklede benden bu modelin yapılışını videolu olarak isteyenlerin işlerine yararması için hemen sitemizde paylaşmak istedim.

Tabiki sadece bana mail ve mesaj atanlara değil siz takı yapmayı seven yada takı yapmayı yeni öğrenenler içinde paylaşıyorum. Güzel bir küpe modeli arıyorsanız bu küpe modelini mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederim. Daha önceden ben bu modelden bileklik yapmıştım. Yapılışı zor gibi görünebilir ama çok kolay ve çok zevkli.

Bazı takı modellerinde olduğu gibi bu modeldende sadece küpe değil kolye, Küpe Hatta bileklik bile yapabilirsiniz. Peki kolyesini nasıl yapacağım diye düşünürseniz eğer BU LİNKDEKİ KOLYE ŞABLONUNA bakabilirsiniz. Ama bilekliğini kolyedeki ve küpedeki gibi değil yaprakları daha küçük yapark yapabilirsiniz. Tabii bilekliğinide yapmak isterseniz. Küpeyi yapmak isterseniz modelin içinde olan 8 mm lik büyük boncuğu kullanıp kullanmamak size kalmış. Kullanmak zorunda değilsiniz.

Yapamayıp takıldığınız yer olursa bana sosyal sitelerimizden ve aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Yamak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

kum boncuktan abiye küpe yapilisi

Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu veya miyuki delika boncuk
  • 8 mm inci boncuk
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, Miyuki ipi kullanabilirsiniz 20 lik misina ipide kullanabilirsiniz
  • Küpesi için küpe klipsi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*