Kum Boncuktan Kolye Yapılışı

kum-boncuktan-kolye-yapimi

Kum Boncuktan Kolye Yapılışı

İki farlı renklerde kum boncuklarla yapabileceğiniz güzel bir abiye kolye şablonlarından bir tanesi, ister resimdeki gibi kahverengi beyaz boncuklarla isterseniz birbirine uyum sağlayan faklı renklerde yapabilirsiniz.

Şu konuyada açıklık getireyim takı yaparken neden hep ip kullanıyorsun diye, ip kullanmam tamamen benim kişisel tercihim misina ipi takıları sert yapıyor dolayısıylada yapmış olduğumuz takı güzel istediğimiz gibi durmuyor, ama ben demiyorumki misina kullanmayın bazı takı modellerindede kesinlikle kullamak gerekiyor.

Bu kolye modelinede video çekemedin malesef 🙁 ama üzülmeyin şablonuylada gayet rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Bazı kolye modelleri gibi olmadığı için bu kolyeyi ister günlük kullanmak için yapabilir isterseniz özel günler içinde yapıp kullanabilirsiniz.

Malzeme listesine bazen papağan klips diye yazdım ama eğer elinizde papağan klips yoksa yada ben faklı birşey yapmak istiyorum derseniz bu modelin resimindede gördüğünüz gibi bir klipste yapabilirsiniz. Sizlere benim tavsiyem kolyeyi günlük kullanmak için yaparsanız papağan klips kullanın, Ama özel günler için yapmak istersenizde resimdeki gibi boncuktan klips yapmanız.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

kum-boncuktan-kolye-yapimi
      
        Bu modelin malzemeleri

  • İki faklı renkte 11/0  kum boncuğu
  • Naylon ip, Boncuk ipi kullanabilirsiniz
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Papağan klips, yada resimdeki gibi klips yapabilirsiniz

kum-boncuktan-kolye-yapimi-resimli-anlatim

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*