Kum Boncuktan Üçgen Modeli Kolye Yapımı

kum-boncuktan-ucgen-kolye-yapimi

Kum Boncuktan Üçgen Modeli Kolye Yapımı

Bu kolye modeli ilk gördüğümde çok beğenmiştim. ( Hala beğeniyorum ) Hemen yapıp sizlerle paylaşmak istedim umarım sizlerde beğenirsiniz.

Yazımı düzenliyorum bu kolyenin yapılışını sizlerle önceden paylaşmıştım. Youtube kanalımızda bu modelin videosunun altına yorum yapan bir bayanın ikazı ile fark ettimki videoyu eksik yüklemişim bunun için sizden çok çok özür diliyorum videoyu kaldıracaktım ama izlemesi çok olduğu için kaldırmadım. Ama kolyeyi gene yapabilirsiniz kordon kısımın nasıl yapıldığı videoda gösteriliyor. Genede başlayamadıysanız BAŞLANGICINI YAZIYORUM : İpe bir yeşil üç siyah, bir yeşil üç siyah, bir yeşil üç siyah boncuk dizip geri dünüp ilk baştaki yeşil boncukğun içinden tekrar iğneyi geçiriyorsunuz sonrasında hep bu şekilde yapılıyor hepsi bu kadar.

Bazı takı modellerinde olduğu gibi bu kolyeninde bilekliğinide yapabilirsiniz. Hatta bu modeldende gözlük ipide yapabilirsiniz. Eğer gözlük ipi yapmak isterseniz gözlük ipinde üç siyah boncuk yerine iki siyah boncuk kullanın böylece yaptığınız gözlük ipi daha kibar olacaktır.

Ben bu kolyeyi yapacağım ama tek kullanmak istemiyorum dersenizde küpe videoları yada küpe şabloları sayfalarımızı inceleyip bu kolyeye uygun bir küpe modeli bulabilirsiniz.

Aklınıza takılan yerler olursa yorum bölümünden bana yazabilirsiniz. Sizlere mümkün olan en kısa zamanda cevap yazacağım.

kum-boncuktan-ucgen-kolye-yapimi
      Bu modeli malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, Miyuki ipi kullanabilirsiniz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*