Kum Boncuktan Yeni Model Bileklik Yapımı

yeni-model-bileklik

Kum Boncuktan Yeni Model Bileklik Yapımı

Bu model oldukça kolay olduğu için belki takı tasarımcıları yapmaya bilirler ama takı yapmaya yeni başlayanlar yapılışı kolay bileklik modeli arıyorsanız bu model tam size göre.

Takipçilerim mutlaka bilirler takıları yaparken sizlere genelde ip kullanmanızı tavsiye ediyorum ama bazelde misina ipininde kullanılması gerektiğinide yazıyorum işte bu modelde onlardan bir tanesi. Ben bu modeli iple yaptım ama sert durması için kesinlikle 20 lik misina ipiyle yapmanızı tavsiye ediyorum.

Sizlere malesef bu modeldende kolye ve küpede yapabilirsiniz demeyeceğim çünkü bu modeden sadece bileklik yapabilirsiniz. Sadece bileklik yapanlar modellerinizi çoğaltmak için bu bileklik modelinide model arşivinizde bulundurmalısınız bence, Böylece alıcılara sunacağınız elinizde bir çok bileklik modeliniz olmuş olur.

Yazının başlığındada belirttiğim gibi kum boncuktan yeni model bileklik yapımı bazı modellerin olduğu gibi bu bileklik modelinde modası hiç geçmeycektir. Her zaman yapıp kullanabilir yada satabilirsiniz

Kolyesini, bilekliğini, küpesiyle takım halinde takılar yapmak isterseniz internet sitemizde takı seti olarak yapabiliceğiniz bir çok takı modelleri var web sitemizdeki modelleri incelemenizi tavsiye ederim.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

 

yeni-model-bileklik
        Bu modelin malzemeleri

  • 11/0  miyuki veye kum boncuğu
  • Kum boncuğu iğnesi
  • 20 lik misina ipi
  •  Papağan klips


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*