Makrome İşi Boncuklu Bileklik

makrome isi boncuklu bileklik

Makrome İşi Boncuklu Bileklik

Diğer takı yapılışlarındada olduğu gibi aslında makrome işiyle yapılan takılar hakkındada çok fazla bilgim yok ama bu bileklikdede olduğu gibi böyle yapılışı kolay olanları yapabiliyorum. 🙂 Yaptıklarımıda hemen sizinle paylaşıyorum. Makrome işinde bilgili olan takı tasarımcılarının olmasada bu işe ilgi duyup yapmak isteyenlere ellerini geliştirmesi için böyle kolay modeller işlerine yarar umarım.

Benim yaptığım bu bilekliğin renklerini belki uyumlu bulmaya bilirsiniz. Ama siz dilediğiniz birbirine uyumlu renklerde yapabilirsiniz. Makrome işiyle yapılan takılar sadece makrome ipiyle yapıldığı gibi böyle boncuklarlada yapılabiliniyor. Böyle boncukla yapılan makrome işi takılarda bir başka güzel durduğunu söyleyebilirim size.

Yaparsanız eğer ne kadar güzel durduğunu siz kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Bilekliği yaparken benim kullandığım inci boncuğa benzer beyaz plastik boncukların yerine makrome ipinden geçmesi şartıyla faklı boncuklar kullanabilirsiniz. Hatta inci boncuk bile kullanabilirsiniz. Eminim o zamanda yaptığınız bileklikler çok güzel olacaktır. Sadece bileklik yapıp satanlara bileklik modellerinizde makrome işi boncuklu bilekliklerede yer vermenizi sizlere kesinlikle tavsiye ediyorum

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

 

makrome isi boncuklu bileklik
       Bu modelin malzemeleri

  • Tek renkte makrome ipi
  • 8 mm boncuk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*