Otantik Kolye Modelleri

Otantik-Kolye-Modelleri

Otantik Kolye Modelleri

Şimdilik sizlerle bu otantik kolyenin yapılışı paylaşıyorum. Ama ilerleyen zamanlar daha çok otaktik kolye modelleri paylaşmaya çalışacağım. Umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Bu kolye modeli özellikle özel günlerde kullanmaya daha uygun bir kolye modeli olduğunu düşünüyorum tabii bu benim fikrim, Siz ister özel günleriniz için yapıp kullanabilir istersenizde günlük kullanmak için yapabilirsiniz. Modelleri paylaşmak benden nerede ve nasıl kullanma tercihi tamamen sizin.

Modelden dolayı yapılış videosu biraz uzun oldu eğer sizi sıktıysam bunun için kusura bakmayın. Genede anlayayıp yapamadığınız yer olursa facebook sayfamızdan bana ulaşabilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda sizlere geri dönüş yapacağım.

Hanımlar kolyeyi yaparken kapama kısımına ben kolyenin içindeki boncuk renklerine uygun renkte bir büyük boncukla klips yaptım. Kolyeyi özel günlerde kullanmak için yapmayı düşünürseniz benim yaptığım gibi yaptığınız kolyede kullandığınız boncukların rengine uygun bir renkte büyük boncuk klips yapmanızı tavsiye ederim.

Ama günlük kullanmak için yapmayı düşünürseniz bazı kolye modellerinde kullandığımız gibi papağan klips kullnamanızı tavsiye ederim. Sebebinide hemen açıklıyorum sizlere sizde bilirsinizki günlük kullandığımız takıları daha çok takıp çıkarmak zorunda kalıyoruz, papağan klips büyük boncuklu klipse göre daha sağlam oluyor.

Özel günlerde kullanmak için yapıp büyük boncukla klips yapın diye tavsiye etmemdeki sebepte, Daha estetik ve güzel durmasıdır.

Yapnak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

Otantik-Kolye-Modelleri
       Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Naylon ip, Boncuk ipi kullanabilirsiniz
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Kapatmak için isterseniz papağan klips, yada resimdeki gibi büyük boncukta kullanabilirsiniz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*