Papatya Modeli Küpe Yapımı Videolu

papatya modeli kupe yapimi

Papatya Modeli Küpe Yapımı Videolu

Belki hatırlarsınız daha önceden sizlerle bu modelin yapılış şablonunu paylaşmıştım ama bazı arkadaşlar şablonla çalışamadığını video çekmemi istedikleri için zaman zaman sizlerle daha önceden paylaştığım takı şablonlarının videolarını çekmeye çalışacağım.

Takı yapanlar yada takı yapmaya biraz eli alışanlar takı şablonlarıyla ve takı şemalarıyla rahatlıkla çalışabirler ama takı yapmaya yeni başlayanlar şablonlarle ve şemelarla çalışmakta biraz zorluk çekiyorlar. O yüzden sizlerle paylaştığım önceki şablon ve şemalarının videosunu çekiyorum.

Özellikle yaz ayrına uygun cıvıl cıvıl şık papatyalı küpe modeli. Tabi bu benim fikrim isteyenler her zaman kullabilirler. Yapılışı oldukça kolay herkes rahatlıkla yapabilir.

Bu modeli yaparken ben ip kullandım ama sert durmasını istiyorsanız 20 lik misina ipi kullanabilirler.İsteyenler bunun aynı küpesindeki gibi bir tane daha yaparak kolye ucu olarakta kullabilirsiniz.

Aslında ben daha küçük küpeleri sevdiğim için genelde sizlerlede küçük küpeler paylaşıyorum ama bu sefer biraz farklı olsun dedim 🙂 Durun gözünüz korkmasın hemen resimde küpeler çok büyük gibi görünebilir ama resime aldanmayın küpe çok büyükde değil çok küçükde değil yaparsanız eğer görüceksinizki çok güzel oldu.


Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu, miyuki yada delika boncuğuda kullanabilirsiniz
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, yada 20 lik misina kullanabilirsiniz
  • Küpe klipsi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*